Pendik Ofis Taşıma Hizmetlerimize Hoş Geldiniz !

Pendik bölgesinde yoğunlaşan iş nedeni ile açılan iş yeri ve bürolarınızı her hangi bir sebepten dolayı taşımayı düşünürseniz bunun öncesinde alakalı ve işinde profesyonel bir ofis taşımacılığı firması bulmak zorunda olduğunuzun farkındasınızdır. Ancak ve ancak İstanbul ilinde binlerce firma ile karşılaşmak mümkündür buda sizin için dezavantajdır çünkü her kafadan bir ses çıkar ve kafanız karışır hangi firmamın kurumsal olduğunu belirlemek açıkçası sizin açınızdan çok zor olacaktır. İsterseniz sizi doğru kurumsal bir firmaya götürecek adımları beraber inceleyip neticede tercih edebileceğiniz ofis nakliyat firmasını belirlemenin en basit yollarına başlayalım.

Ofis Nakliyat
Ofis Nakliyat

Pendik Ofis Taşıma Firmaları

Pendik ofis taşıma firmaları arasında doğru bir firma ile anlaşıp taşınmaya karar vermeniz için size doğru adımları listeledik lütfen inceleyiniz. Ama ve lakin bu adımları uyguladıktan sonra neticede çok iyi bir taşıma firmasına denk geleceğinizden şüpheniz olmasın.

 1. İletişime geçtiğiniz firmadan ücretsiz ekspertiz isteyiniz.
 2. Ekspertize gelen personelden firma belgelerini isteyiniz.
 3. Firma kuruluş yılı ve sikayetvar.com’dan firma şikayetlerinize bakınız *****.
 4. Firmanın sigortalı eleman çalıştırıp çalıştırmadığından emin olunuz, sigortasız eleman çalıştırmak sizin için ve firma için riskli olacaktır.
 5. Firmamın en az 5 tane nakliyat aracı olması lazımdır çünkü 5 aracın altında nakliyat kamyonu olan firmalar taşeron olup kurumsal değildir.
Ofis Taşıma
Ofis Taşıma

Yukarıda ofis taşımacılığı konusunda sizi kurumsal bir firmaya götürecek adımları listeledik eğer bu adımlara dikkat ederseniz gerçekten kurumsal bir firmaya denk gelecek ve sorunsuz bir şekilde ofis iş yeri yada büro taşıma işleminizi hızlı pratik bir çalışma prensibi ile taşındığına şahit olacaksınız.

PENDİK OFİS TAŞIMACILIĞI FİYATLARI

Pendik ofis taşımacılığı fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz firmamız ile görüşüp detaylı bilgi alabilirsiniz ofis taşıma fiyatları ile ilgili kısa bir tablo hazırladık fakat bu fiyatlar tahmini olup dip fiyatlardır lütfen bu fiyatlar üzerinde artış veya azalma olacağını dikkate alınız.

 • 45 m2  = 900 ₺ + KDV
 • 60 m2 = 1100 ₺ + KDV
 • 80 m2 = 1300 ₺ +KDV
 • 100 m2 = 1300 ₺ +KDV
 • 120 m2 = 1500 ₺ +KDV
 • 140 m2 = 1600 ₺ +KDV
 • 180 m2 = 1800 ₺ +KDV

Yukarıda ofis taşıma fiyatları hakkında sizlere kısa bir fiyat çalışması hazırladık lütfen inceleyiniz.

Pendik Ofis Taşıma Firmaları İçin Tıklayınız

Pendik Eşya Depolama İçin Tıklayınız.

One Thought to “Pendik Ofis Taşıma”

Leave a Comment